Tylne oświetlenie rowerowe LED

Znaleziono produktów: 6

Tylne światło rowerowe to coś, o czym często zapominamy w naszym jednośladzie – to poważny błąd. Samo przednie światło nie wystarczy, aby zapewnić nam bezpieczeństwo podczas wieczornej przejażdżki rowerem. Tylne czerwone światło rowerowe pozwala innym uczestnikom ruchu drogowego na zorientowanie się o kierunku jazdy cyklisty. Umożliwia ono zachowanie szczególnej ostrożność przy wymijaniu lub wyprzedzaniu. W ciemności ma to szczególne znaczenie, dlatego szukając lamp rowerowych pamiętajmy o świetle rowerowym tylnym.

Praktyczne tylne światło rowerowe, czyli Mactronic Red Line

Doskonała propozycja na światło rowerowe tylne przychodzi od specjalisty w dostarczaniu produktów oświetleniowych LED. Mactronic Red Line to tylna lampa rowerowa o kompaktowym rozmiarze, zasilaniu akumulatorowym i przystępnej cenie. Tylne światło rowerowe od Mactronic zostało wyposażone w szeroki panel COB LED. Posiada ono trzy tryby światła do samodzielnego gospodarowania energią i dopasowaniem natężenia światła do naszych potrzeb. Warto dodać, że pracując na pełnej jasności światło tylnej lampy rowerowej RED Line jest widoczne aż ze stu metrów. Niezależnie od warunków pogodowych możemy się czuć bezpiecznie. Ponadto, nie musimy martwić się opadami atmosferycznymi dzięki szczelności lampy w klasie IP65.

Najwyższej jakości tylne światło rowerowe – do nabycia w hurtowni sklepu leduj.pl

Oprócz opisanej tu tylnej lampy rowerowej od Mactronic w naszym sklepie znalazły się również tylne światła do roweru innych marek. Cechuje je wysoka jakość materiałów wykonania, szczelna konstrukcja chroniąca elektronikę oraz zastosowanie energooszczędnych diod technologii LED. Wszystko to sprawia, że warto zainwestować w tylne światła rowerowe wysokiej jakości, aby móc cieszyć się wysokiej jakości produktem przez długi czas.