Żarówki E27/E40 EOS LED

Znaleziono produktów: 4

Żarówki E27/E40 EOS LED to wydajne rozwiązanie na oświetlenie przemysłowe. Stanowią one najkorzystniejszy zamiennik 120W lamp sodowych i metahalogenowych, które są tradycyjnym źródłem światła do przemysłu. Zapoznaj się z ofertą żarówek E27/E40 EOS LED na Leduj.pl i ulepsz swoje oświetlenie.

Żarówki E27/E40 EOS LED na Leduj.pl

Żarówki E27/E40 EOS LED są idealnym zamiennikiem dla przemysłowych żarówek sodowych lub metahalogenkowych umieszczonych w oprawach kubłowych, nazywanych potocznie "Goliat". Żarówka posiada matową przesłonę, dzięki której światło jest idealnie rozpraszane. Wymiana starej żarówki, pozostawiając dotychczasową oprawę, jest tańszym rozwiązaniem niż wymiana całej oprawy HighBay. Jest to najkorzystniejszy zamiennik 120W lamp sodowych i metahalogenowych używanych w oświetleniu przemysłowym.

Wydajne żarówki E27/E40 EOS LED

Żarówka E27/E40 wyróżnia się bardzo wysokim współczynnikiem mocy, który wynosi >0.9 (Power Factor). Żarówka E27/E40 EOS LED jest kompatybilna z oprawami starego typu. Warto zwrócić uwagę na szeroki kąt świecenia - 240°. Żarówka wykonana jest ze specjalnego, opatentowanego stopu metali, co zapewnia solidność i trwałość oraz odpowiednie odprowadzenie ciepła, a to z kolei przekłada się na długą żywotność. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami żarówek E27/E40 w hurtowni internetowej Leduj.pl. W trosce o Waszą satysfakcję stale poszerzamy naszą gamę produktów, w której znajdują się urządzenia oświetlenia ledowego najlepszych marek i o wysokich właściwościach świetlnych.