Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Żarówki uliczne LED E27/E40 UPP

Znaleziono produktów: 5

Żarówki uliczne LED E27/E40 UPP to niezwykle mocne i wydajne rozwiązanie na oświetlenie do przemysłu. Spośród asortymentu hurtowni internetowej Leduj.pl znajdziecie różne konfiguracje tego produktu możliwe do dostosowania ku Waszym potrzebom. Żarówki uliczne LED E27/E40 UPP stanowią idealny zamiennik dla żarówek starszej generacji, a przy tym pobierają znacznie mniej prądu elektrycznego.

Żarówki uliczne LED  E27 / E40 na Leduj.pl

Żarówki uliczne LED E27/E40 to nowoczesne oświetlenie LED do przemysłu. Jego skrupulatnie przemyślana konstrukcja bazuje na 198 diodach 2. generacji, oraz specjalnie zaprojektowanym zasilaczu, który sprawia, że lampa może pracować wraz z zapłonnikiem magnetycznym do tradycyjnych lamp wyładowczych. Każda lampa z kategorii E27/E40 uliczne UPP LED może być bezpośrednim zamiennikiem lamp sodowych bądź metahalogenkowych. Przy tym nie jest konieczny demontaż obecnego zapłonnika magnetycznego z oprawy, aby uzyskać znaczne oszczędności energii. Przesłony na diodach są wykonane z poliwęglanu o wysokiej trwałości, który dodatkowo jest odporny na działanie promieniowania UV i niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Żarówki E27 / E40 uliczne UPP LED - solidne i wytrzymałe

Każda żarówka z serii E27/E40 uliczne UPP LED może pracować w otwartej lub nieszczelnej oprawie. Wszystko dzięki obudowie lampy o szczelności IP65. Cała seria żarówek E27/E40 ulicznych UPP LED została poddana dokładnym testom dotyczącym odporności na udary prądowe i napięciowe, a także generowanie harmonicznych oraz zakłócenia elektromagnetyczne z wykorzystaniem miernika Voltech PM6000.