Naświetlacze zewnętrzne LED

Znaleziono produktów: 37
Naświetlacze

Nasza hurtownia internetowa Leduj.pl posiada szeroką propozycję dla wszystkich, którzy oczekują od oświetlenia LED wydajności, funkcjonalności i estetycznego wykończenia. Dokładamy wszelkich starań, aby wyselekcjonowana przez nas gama urządzeń oświetleniowych była przystosowana do zmieniających się trendów. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was kategorię wydajnych naświetlaczy LED, w których znajdziecie energooszczędne źródła światła o wysokiej mocy.

Naświetlacze zewnętrzne LED na Leduj.pl

Naświetlacze zewnętrzne LED to energooszczędne zamienniki dla reflektorów starego typu opartych o rozwiązania halogenowe, bądź inne. Przy zachowaniu wydajności świetlnej pobierają o wiele mniej energii, dzięki czemu są produktami, które są o wiele tańsze w użyciu. Ponadto wadą halogenów starego typu było duże zużycie energii, a także rozgrzewanie się do wysokich temperatur. Dzięki zastosowaniu w naświetlaczach nowoczesnych diod LED udało się wyeliminować te problemy. Moc naświetlaczy zewnętrznych LED to zaledwie kilkadziesiąt watów, ale dzięki bardzo wysokiej wydajności świetlnej diody dają światło o intensywności porównywalnej ze światłem kilkusetwatowych halogenów tradycyjnych. Taka oszczędność sprawia, że koszt zakupu naświetlacza LED jest równoważony już po zaledwie kilku miesiącach lub roku.

Nowoczesne naświetlacze zewnętrzne LED

Ważnym atutem diod LED jest również ich żywotność. W przypadku diod montowanych w naświetlaczach zewnętrznych będących w ofercie naszej hurtowni internetowej Leduj.pl przewidywany czas ich świecenia jest obliczany na około 30 tysięcy godzin, co oznacza kilka lat efektywnej pracy bez konieczności wymiany diod na nowe. Dlatego tak bardzo opłacalnym jest wymiana starych źródeł światła na nowe - wykonane w technologii LED. Wejdź na Leduj.pl i zapoznaj się z naszą ofertą nowoczesnych naświetlaczy zewnętrznych LED.