Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Zewnętrzne naświetlacze LED PIR i RGB

Znaleziono produktów: 3

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl znajdziecie szeroką ofertę wysokiej klasy produktów z zakresu wydajnej technologii LED. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze propozycje podążały za obecnie obowiązującymi trendami technicznymi z branży oświetlenia. Godną uwagi kategorią w naszej ofercie są zewnętrzne naświetlacze PIR i RGB LED, które są wydajnym oświetleniem na powierzchnie różnego typu.

Zewnętrzne naświetlacze PIR i RGB LED na Leduj.pl

Zewnętrzne naświetlacze PIR i RGB LED stanowią idealne oświetlenie do miejsc takich jak sale weselne, klub muzyczne, puby, bądź inne miejsca w których potrzebne jest dynamiczne i wydajne źródło światła, które może towarzyszyć zabawie. Naświetlacze będące w ofercie naszej hurtowni internetowej Leduj.pl to urządzenia zautomatyzowane. Posiadają wbudowane czujniki ruchu i zmierzchu, dzięki czemu ich praca jest w dużej mierze bezobsługowa co znacznie poprawia komfort użytkowania. Sterowanie naświetlacza jest ponadto możliwe za pomocą pilota, co również wpływa korzystnie na naszą wygodę.

Wydajne naświetlacze PIR i RGB - sprawdź je!

Zewnętrzne naświetlacze PIR i RGB LED posiadają wysoką klasę wodoszczelności IP65, dlatego z powodzeniem mogą być stosowane podczas zabaw na zewnątrz jak ma to miejsce podczas np. wesel. Warto jeszcze dodać, że naświetlacze RGB posiadają funkcję świecenia wieloma kolorami. Jest to bardzo efektowne jeżeli dokona się synchronizacji oświetlenia z grającą muzyką - np. z bassem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, ponieważ stale poszerzamy bazę naszych produktów wydajnego i energooszczędnego oświetlenia LED. Zapoznaj się z naszą ofertą na Leduj.pl i wybierz produkt dostosowany do Twoich potrzeb!