Żarówki LED Blaupunkt

Znaleziono produktów: 23
Blaupunkt

Żarówki LED marki Blaupunkt stanowią idealną odpowiedź na potrzeby zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. W obecnych czasach, kiedy wykorzystujemy praktycznie wyłącznie elektryczne źródła światła, Blaupunkt doskonale wpisuje się w potrzeby wielu osób. Tworząc ofertę naszego sklepu staraliśmy się w głównej mierze skupić na potrzebach nawet najbardziej wymagających klientów, ale także środowiska. Żarówki LED Blaupunkt są energooszczędne, dzięki czemu pozwalają oszczędzić rachunki za energię. Popularne gwinty i różne temperatury barwowe do wyboru pozwalają na dobranie produktu do wielu opraw.

Jakie żarówki LED Blaupunkt wybrać?

W ofercie naszego sklepu posiadamy żarówki LED Blaupunkt o różnych gwintach. Są to między innymi popularny gwint E27 (tak zwany “duży”), gwint E14 (“mały”, a także gwint GU10. Żarówki LED dostarczają światło bez efektu olśnienia i występują w dwóch barwach: barwie ciepłej białej i barwie białej naturalnej. Z tego względu posłużą one zarówno w przestrzeniach biurowych, jak i w zaciszu domowym. Dodatkowo, żarówki LED marki Blaupunkt posiadają szeroki kąt świecenia. 

Żarówki LED Blaupunkt - dlaczego warto?

Żarówki LED marki Blaupunkt są energooszczędne, charakteryzują się długą żywotnością, dzięki czemu zmniejszą opłaty związane z rachunkami, jak i z częstą wymianą żarówek. W porównaniu do tradycyjnych żarówek dokonują one mniejszego poboru prądu oraz mają mniejszą wartość napięcia zasilającego niż tradycyjne żarówki. Cechy charakterystyczne żarówek LED marki Blaupunkt to: potwierdzona jakość, oszczędność środowiska, pieniędzy i energii. Ze względu na wysoką jakość wykonania producent zapewnia klienta o długoletniej gwarancji. Źródła światła LED Blaupunkt posiadają liczne certyfikaty, m.in. unijną dyrektywę RoHS.