Oświetlenie LED dla biur i sklepów - Lampy LED

Znaleziono produktów: 1351
Oświetlenie dla biur i sklepów

Dobre oświetlenie do biura i sklepu to podstawa. Odpowiednie lampy biurowe i sklepowe LED mogą poprawić samopoczucie pracowników oraz klientów. W rezultacie osiągamy wyższą wydajność oraz lepsze wyniki. Dodatkowo oświetlenie LED biura i sklepu zwiększa bezpieczeństwo i ogranicza ryzyko awarii.

 1. AQForm Usuń ten element
 2. Artemide Usuń ten element
 3. Zuma Line Usuń ten element
 4. Wyczyść wszystko
 1. -20%
  Plafon Zuma Line 17013L Grido

  Plafon Zuma Line 17013L Grido

  Cena promocyjna 359,20 zł (w tym VAT) Zwykła cena 449,00 zł
  Moc: 30, EAN: 2011007081679, Temperatura światła [K]: 4000K, Materiał wykonania: Akryl, Metal, Liczba lumenów: 1600, Ściemnianie: nie, Kolor obudowy: biały, transparentny, Barwa światła: Biała naturalna, Średnica: 50, Ilość źródeł światła: 1, Kod Produktu: 17013L

Lampy LED do biura i do sklepu

Prawidłowe oświetlenie stanowisk miejsc pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Osoby, które pracują w biurze lub w sklepie muszą mieć zapewnione wysokiej jakości światło, które nie będzie drażniło oczu, a jednocześnie będzie na tyle silne i precyzyjne, że wykonywanie obowiązków będzie przyjemnością. Warto zadać aby oświetlenie stanowisk miejsc pracy w biurze i oświetlenie w sklepie było przyjemne i zapewniało dobrą atmosferę. Lampy LED pomogą się skupić pracownikom na zadaniach, co spowoduje ich większą wydajność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Ponadto nowoczesne oświetlenie LED to doskonała wizytówka dla gości i klientów, którzy z pewnością docenią wybór lamp oraz troskę o środowisko.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie LED do biura lub sklepu?

Lampy w biurach i w sklepach często działają wiele godzin dziennie, a niektóre nawet poza godzinami otwarcia. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla oświetlenia biur i sklepów jest wybór lamp energooszczędnych oraz wydajnych. Profesjonalne oświetlenie biur i sklepów w technologii LED gwarantuje niższe rachunki za prąd. Ponadto odpowiednio dobrane lampy LED do biura, czy do sklepu, zwiększają komfort pracowników i klientów, co przekłada się za większe zyski.