Lampy gruntowe LED

Znaleziono produktów: 24

Oświetlenie ogrodu oraz ścieżki prowadzącej do drzwi jest nie tylko efektowne, ale i bardzo praktyczne. Wskazuje drogę oraz stanowi efektowny element dekoracyjny. Dobrze dobrana lampa do ogrodu powinna posiadać odpowiednią klasę szczelności. Musi być odporna na czynniki atmosferyczne takie jak deszcz, śnieg i kurz. Lampy gruntowe led powinny być oznaczone klasą IP66 lub wyższą.

  1. Greenie Usuń ten element
  2. Kaja Usuń ten element
  3. Wyczyść wszystko

Lampy zewnętrzne LED

Zdecydowanie ciekawe modele posiada marka Nowodvorski. Świetnym przykładem jest lampa najazdowa Mon - całkowicie odporna na kurz oraz zanurzenia w wodzie do głębokości 1 metra. To oznacza, że oświetli podjazd i nie zostanie uszkodzona nawet podczas ulewy. Wyposażona została w bardzo wydajną diodę LED Cree o mocy 1W. Oprawa świeci w temperaturze barwowej ciepłej białej (3000 K). Lampa gruntowa prezentuje się niezwykle nowocześnie i pomimo swoich niewielkich rozmiarów, jest w stanie odmienić wygląd podjazdu. Równie interesująca jest lampa Nowodvorski Paoli. Współczesny design, wysoka jakość materiałów oraz szczelność IP67 to jej największe zalety. Model jest kompatybilny z żarówką LED o gwincie GU10 i mocy maksymalnej 10W. Zamontowany w ogrodzie nada mu unikatowego charakteru i stworzy świetny klimat.

Jakie oświetlenie ogrodu wybrać?

Oświetlenie ogrodu powinno być praktyczne, estetyczne i tanie. Jeśli pozostaje włączone na wiele godzin może wygenerować spore koszty energii elektrycznej. Cały ten problem można rozwiązać w bardzo prosty sposób – decydując się na zakup produktów led. Tylko takie lampy są w stanie zapewnić doskonałe oświetlenie nie narażając użytkowników na straty finansowe. Produkty LED są nie tylko dużo wydajniejsze niż tradycyjne oprawy, ale charakteryzują się także znacznie niższym poborem energii. To z kolei zapewnia pokaźne oszczędności na rachunkach za prąd.