Centrum wiedzy

Taśmy LED – najciekawsze akcesoria

Taśmy LED – najciekawsze akcesoria

Taśmy LED stale zyskują na popularności. Bardzo łatwy montaż, możliwość dowolnego docinania, dobra jakość i duży wybór barw światła – to tylko kilka z wielu zalet tego produktu. To niezwykle praktyczne rozwiązanie ma bardzo wiele zastosowań. Taśmy LED mogą nam posłużyć jako źródło światła w łazience, bądź jako światełka do przygotowania przyjęcia. Masz problemy z zaśnięciem? Zamontuj taśmę LED o pomarańczowej barwie imitującej zachód słońca nad swoim łóżkiem. Możliwości jest multum, a wszystko jest zależne tak naprawdę od naszej pomysłowości.

Czytaj więcej »
Inteligentne sterowanie oświetleniem LED

Inteligentne sterowanie oświetleniem LED

Technologia LED jest jednym z najnowocześniejszych rozwiązań jakie zyskały sobie ogromną popularność w ostatnich latach. Oświetlenie tego typu jest niezwykle wydajne i energooszczędne. Ponadto jest to technologia, która jest w dalszym ciągu rozwijana. Dzięki temu producenci mogą przygotowywać odpowiedzi na najnowsze trendy. Jedną z nich jest system inteligentnego sterowania LED.

Czytaj więcej »
Świetlówki LED - innowacja i wydajność

Świetlówki LED - innowacja i wydajność

Świetlówki LED są świetną propozycją, która zdobywa przebojem rynek oświetleniowy. W zestawieniach z innymi rozwiązaniami oferowanymi przez producentów nie mają sobie równych. W testach i porównaniach sprzętu oświetleniowego zajmują pierwsze miejsce pod względem innowacyjności i wydajności.

Czytaj więcej »