Latarki LED CRI95+

Znaleziono produktów: 11

Latarki LED CRI95+ charakteryzują się wysokim współczynnikiem oddawania barw. Ich największą zaletą jest więc doskonałe odwzorowanie kolorów i kształtów. Dodatkowo zachowują swoją energooszczędność oraz wydajność.

  1. Latarka Nitecore HC65

    Latarka Nitecore HC65

    349,00 zł (w tym VAT)
    Rodzaj Zasilania: Akumulator 18650 / Baterie CR123 x2, Liczba lumenów: 1000, Materiał wykonania: Aluminium, Ściemnianie: tak, Kolor obudowy: czarny, Barwa światła: Biała naturalna, Ilość źródeł światła: 3, Maksymalny czas świecenia: 800, Zasięg światła: 110

Wskaźnik oddawania barw CRI 95+ w latarce LED

Wskaźnik opisuje się w skali od 0 do 100 jako wpływ źródła światła na wygląd oświetlanych kolorów. Światło słoneczne posiada wskaźnik równy 100. Jest to standard, do którego porównuje się wszelkie inne rodzaje źródeł światła. Latarka CRI 95+ jest bliska naturalnemu światłu, dlatego wiernie oddaje naturalne barwy oraz poziom ich nasycenia.

Jakie znaczenie ma CRI w latarkach LED?

Latarki LED CRI 95+ to doskonały wybór dla osób, które oczekują komfortowych warunków w swoim otoczeniu. Jeśli zależy Ci na relaksie i oddaniu prawdziwych barw to wybierz latarki LED CRI 95+, które zapewniają wysokiej jakości światło. Ponadto miłe dla oka wrażenia wzrokowe przekładają się na samopoczucie oraz doznania estetyczne, które mogą powodować zapamiętanie obrazu na długi czas.