Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Panele Przemysłowe na podczerwień

Znaleziono produktów: 3

Przemysłowe panele grzewcze na podczerwień to nowoczesny sposób ogrzewania dużych powierzchni. Przemysłowe panele grzewcze znajdą zastosowanie głównie jako sposób ogrzewania hal, magazynów, czy kościołów. Jeśli szukają Państwo rozwiązań grzewczych dla dużych przestrzeni, to przemysłowe panele grzewcze są idealnym rozwiązaniem. 

Jak działają panele grzewcze?

Panele grzewcze Greenie mają bliźniacze z matami właściwości, jednak ich główną zaletą jest niski koszt instalacji. Można zamontować je na suficie, ścianie, zagospodarowanej przestrzeni lub jako grzejnik wolnostojący. Przy każdym panelu grzewczym znajduje się system montażowy wraz ze wzornikiem, który umożliwi bardzo prosty montaż w dowolnym miejscu. Wystarczy podłączyć panel grzewczy do sieci zwykłą wtyczką lub sterować nim za pomocą termostatów.

Panele przemysłowe na Leduj.pl

Technologia ogrzewania podczerwienią to nowoczesne i zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które zapewnia komfort cieplny w całym pomieszczeniu. Grzejniki na podczerwień wpływają korzystnie na stan naszego zdrowia oraz objętość portfela. Decydując się na ogrzewanie podczerwienią, możemy liczyć na znacznie niższe rachunki za zużycie energii w porównaniu do tradycyjnych grzejników.