Zrób zakupy za 500 zł, otrzymaj antywirusowy żel gratis!

Latarki domowe LED

Znaleziono produktów: 52

Zastanawiasz się jaką latarkę do użytku domowego kupić? To wbrew pozorom bardzo ważny element wyposażenia, dlatego warto mieć wysokie wymagania. Proponujemy latarki domowe LED wysokiej jakości od renomowanych producentów, które nie zawiodą Cię podczas awarii prądu, ale także z powodzeniem sprawdzą się do rutynowych czynności.

  1. Latarka diodowa Fenix E-LITE

    Latarka diodowa Fenix E-LITE

    74,90 zł (w tym VAT)
    Rodzaj Zasilania: Wbudowany akumulator litowo-polimerowy o pojemności 275 mAh, Liczba lumenów: 150, Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne, Ściemnianie: tak, Kolor obudowy: czarny, Barwa światła: Biała ciepła, Kod Produktu: 039-473, Ilość źródeł światła: 3, Maksymalny czas świecenia: 22, Zasięg światła: 40
Strona

Latarka LED do domu to konieczny zakup

W domu chcemy się czuć komfortowo i bezpiecznie, prawda? Trzeba jednak o to zadbać! Latarka LED do domu to jeden z najważniejszych przedmiotów wyposażenia, o którym często nie myślimy. Do momentu awarii prądu lub gdy trzeba będzie użyć dodatkowego światła, aby coś znaleźć. Latarka w telefonie może wtedy nie wystarczyć... dlatego już dzisiaj zdecyduj, która latarka domowa LED najbardziej Ci odpowiada.

Latarki EDC (every day use) od Leduj.pl

Latarka EDC to po prostu latarka codziennego użytku. Są to uniwersalne urządzenia, które doskonale sprawdzą się do wielu czynności. Latarki do domu to małe i kompaktowe urządzenia, które można  schować do szuflady lub przypiąć do kluczy i zawsze mieć przy sobie. Jesteśmy pewni, że swoją latarkę domową LED zabierzesz również np. na biwak.