Żarówki GU10

Znaleziono produktów: 8

Żarówki GU10 LED to źródło intensywnego światła punktowego. Dzięki temu precyzyjnie oświetlają dany fragment pomieszczenia. Każda z żarówek GU10 LED wyróżnia się bardzo wysoką wydajnością. Dlatego przy minimalnym poborze energii elektrycznej są w stanie zapewnić światło porównywalne ze światłem emitowanym przez tradycyjną żarówkę o mocy nawet 150W. Oznacza to, że stosowanie żarówek kierunkowych na gwincie GU10 przynosi kilkadziesiąt procent oszczędności w zużyciu energii elektrycznej.

  1. Greenie Usuń ten element
  2. Wyczyść wszystko

Żarówki LED GU10 na Leduj.pl

Oświetlenie kierunkowe Greenie LED GU10 doskonale nadaje się do montażu w oprawach sufitowych i meblowych. Można łatwo znaleźć liczne możliwości ich zastosowania – na przykład do oświetlania blatów kuchennych, lustra w łazience czy w przedpokoju, dekoracji na półce w salonie. Kąt padania światła w tego typu żarówkach jest niewielki – wynosi około 60 stopni. Oznacza to, że padające światło nie rozprasza się swobodnie po całym pomieszczeniu, ale pozostaje skupione, trafiając tam, gdzie jest najbardziej potrzebne. Tego typu żarówki sprawdzają się nie tylko w domu. Punktowe światło jest wykorzystywane między innymi do oświetlania wystaw sklepowych i podświetlania banerów reklamowych.

Żarówki LED GU10 - czy warto je wybrać?

Żarówki kierunkowe GU10 są warte uwagi ze względu na swój efektowny, nowoczesny wygląd. Diody są przesłonięte matową pokrywą, która nadaje całości elegancki efekt i zapewnia jednocześnie łagodne światło, które nie oślepia osób przebywających w pomieszczeniu. Żarówki LED GU10 w hurtowni internetowej Leduj.pl dostępne są w trzech wersjach: emitujące zimną, naturalną lub ciepłą barwę światła. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, które znajdują się w opisach każdego z naszych produktów. Możecie tam zapoznać się między innymi z najważniejszymi parametrami żarówek.