Zrób zakupy za 500 zł, otrzymaj antywirusowy żel gratis!

Żarówki G4 LED

Znaleziono produktów: 2

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości żarówki z gwintem G4. Ceramiczna obudowa eliminuje powszechny w przypadku standardowych źródeł światła problem nagrzewania. Dzięki szerokiemu wachlarzowi opcji, możliwe jest dopasowanie żarówki do charakteru, przeznaczenia oraz wyglądu pomieszczenia.

  1. Biała ciepła
    Usuń ten element
  2. Wyczyść wszystko

Żarówki G4 LED w hurtowni internetowej Leduj.pl

Hurtownia internetowa Leduj.pl posiada bogaty asortyment specjalnie wyselekcjonowanych produktów z zakresu oświetlenia LED, które cechują się najwyższą jakością i wydajnością. Do takich należą żarówki G4 LED będące częścią naszej propozycji. Przy wyborze żarówek istotny jest odpowiedni dobór temperatury barwowej. Pozwala on na wykreowanie pożądanego nastroju, który będzie sprzyjał pracy lub odpoczynkowi - w zależności od wybranej barwy naszego oświetlenia LED. Z troską o Wasze indywidualne preferencje, posiadamy także różne warianty mocy (W), jasności (lm), wydajności świetlnej (lm/W), czy ilości diod oraz wymiarów.

Wydajne żarówki G4 LED

Żarówki G4 są świetnym rozwiązaniem w wielu przypadkach. Z uwagi na swoją kompaktową budowę mogą być montowane w miejscach, gdzie nie można pozwolić sobie na montaż oświetlenia o większych gabarytach. Przy tym oferują światło o optymalnej jasności, co pozwala na skuteczne oświetlania różnych powierzchni. Stanowią popularne wyjście jako źródło światła w przypadku małych przestrzeni takich jak np. blaty, półki i wiele innych. Do licznych zalet tego rozwiązania należy dodać niski pobór mocy, co w połączeniu z energooszczędnością technologii LED daje niemalże znikome koszta eksploatacji.