Zrób zakupy za 500 zł, otrzymaj antywirusowy żel gratis!

Żarówki G24 LED

Znaleziono produktów: 2

Żarówki G24 LED mogą być montowane wszędzie tam, gdzie potrzebne jest światło o dużej intensywności, które będzie mogło precyzyjnie oświetlić wybrany punkt. Kąt padania strumienia światła w tych żarówkach wynosi 120 stopni, co oznacza, że światło nie rozprasza się na zewnątrz, ale pozostaje skupione. Żarówki pasują do urządzeń, gdzie znajduje się mocowanie typu PLC G24.

  1. 100 ° i więcej Usuń ten element
  2. Wyczyść wszystko

Żarówki G24 LED na Leduj.pl

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl oferujemy oświetlenie żarówki G24 LED, które doskonale sprawdzają się jako żarówki przemysłowe lub do oświetlenia biurowego i sklepowego. Za emitowanie światła odpowiada w tych żarówkach kilkadziesiąt gęsto rozmieszczonych diod pochodzących od renomowanych producentów. Są to diody LED, które charakteryzują się bardzo wysoką wydajnością świetlną, a jednocześnie minimalnym zużyciem energii. Moc żarówki zaczyna się od 5W a może wynosić nawet 13.5W, a mimo to mogą one skutecznie konkurować z tradycyjnymi żarówkami PLC nawet kilkakrotnie większej mocy. Jest to możliwe między innymi dzięki wyeliminowaniu strat energii w postaci emitowanego ciepła. Diody LED są także bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjne żarówki, pobierając dużo mniej energii, co jest równoznaczne z ograniczeniem emisji dwutlenku węgla oraz promieniowania ultrafioletowego. Aby lepiej uzmysłowić naszym klientom korzyści płynące ze stosowania żarówek LED PLC G24, przy opisie każdej żarówki umieściliśmy informację o rocznej oszczędności, obliczonej w oparciu o zużycie energii przez żarówki LED oraz tradycyjne.

Żarówki G24 LED to wydajne źródło światłą

Nowoczesny wygląd żarówki G24 LED sprawia, że dobrze komponują się one z wnętrzami biurowymi oraz przemysłowymi. Mogą być także źródłem światła w nowocześnie zaaranżowanych domach i mieszkaniach. W tej kategorii naszego sklepu internetowego żarówki są oferowane w dwóch wersjach. Klienci mają do wyboru oświetlenie LED PLC G24 emitujące światło białe o ciepłym odcieniu, białe naturalne lub białe o zimnym odcieniu. Inne, szczegółowe parametry poszczególnych modeli żarówek, takie jak wydajność świetlna, moc, wymiary, waga, temperatura światła, klienci mogą znaleźć w opisie każdego produktu.