Zrób zakupy za 500 zł, otrzymaj antywirusowy żel gratis!

Świetlówki LED G24 PLC

Znaleziono produktów: 2

Świetlówki G24 PLC charakteryzują się niedużą długością w stosunku do swojej wysokiej mocy. Z łatwością mieszczą się w każdego rodzaju oprawach na świetlówki G24, stosowanych w biurach, sklepach, klatkach schodowych. Idealny zamiennik dla lamp awaryjnych (wyjście ewakuacyjne itp.) które w większości przypadków bazują na wtyku G24. Świetlówki G24 PLC to świetne oświetlenie awaryjne LED. Oświetlenie LED PLC zużywa znacznie mniej energii, ma kilkukrotnie dłuższą żywotność przy mocniejszym świetle.

Świetlówki G24 PLC na Leduj.pl

Świetlówki G24 PLC oparte technologicznie o wtyk G24d (2 piny) posiadają kilkadziesiąt diod LED co zapewnia bardzo wysoką wydajność w połączeniu z długą żywotnością. Jest to energooszczędny zamiennik żarówek fluorescencyjnych starego typu. Świetlówki tego typu często świecą 24h na dobę. Dlatego też bardziej zasadnym jest postawienie na technologię LED, niżeli na starsze generacje oświetlenia. Żarówka kierunkowa w naturalnej barwie w przyjemny, miły dla oka sposób rozświetli każdą powierzchnię biurową, magazynową, czy przemysłową.

Świetlówki G24 - moc zalet

Technologia LED pozwala na uzyskanie wydajności świetlnej nieosiągalnej dla innych produktów oświetleniowych – nawet do 100lm/W. Współczynnik ten pozwala zarówno oszczędzać energię, jak również dbać o nasze środowisko naturalne. Występuje przy tym tylko nieznaczna emisja ciepła, dzięki czemu diody osiągają żywotność na poziomie 50 tys. godzin pracy. Świetlówki G24 PLC w hurtowni internetowej Leduj.pl to imponujące nie tylko ze względu na swój wygląd, ale również na wiele cech przyjaznych naszemu środowisku propozycja.