Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

  • moc żarówki LED
  • moc odpowiednika żarowego lub fluorescencyjnego
  • roczna wartość energii zaoszczędzona dzięki wymianie tradycyjnej żarówki na odpowiednik LED
  G4
  Żarówka LED G4 2.5W 12V 5 lat gwarancji

  Żarówka LED G4 2.5W 12V 5 lat gwarancji

  Cena brutto:
  Cena netto 13,00 zł Cena brutto 15,99
  • moc żarówki LED
  • moc odpowiednika żarowego lub fluorescencyjnego
  • roczna wartość energii zaoszczędzona dzięki wymianie tradycyjnej żarówki na odpowiednik LED
  G9
  Żarówka LED G9 2.5W 230V 5 lat gwarancji

  Żarówka LED G9 2.5W 230V 5 lat gwarancji

  Cena brutto:
  Cena netto 9,75 zł Cena brutto 11.99

2 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

Wkłady LED G4/G9

Mocowania, do których pasują źródła światła na gwinty typu G4 oraz G9 coraz częściej pojawiają się w oświetleniu oraz oprawach sufitowych. Gwinty G4 / G9 mają formę dwóch podłużnych drucików umieszczonych na końcu żarówki. Wkład ledowy G4 / G9 może mieć różne kształty i wielkości, dzięki czemu można dopasować je do różnych rodzajów oświetlenia. Gwinty mają uniwersalną wielkość i pasują zarówno do niewielkich opraw, jak i dużych lamp. Każdy z wkładów LED G4 / G9, które znajdują się w tej kategorii naszego sklepu, dostępne są w kilku wersjach. Jedną z nich są żarówki typu Corn, doskonale sprawdzające się jako główne źródło światła w pomieszczeniach. W tego rodzaju żarówkach diody LED są rozmieszczone równomiernie na całej powierzchni podłużnej żarówki, dzięki czemu światło rozchodzi się na wszystkie strony, nie pozostawiając w pomieszczeniu żadnych niedoświetlonych miejsc. Żarówki typu Corn z gwintami G4 i G9 można montować w żyrandolach, lampach stojących czy kinkietach wyposażonych w odpowiednie mocowania.


    W ofercie naszego sklepu można znaleźć również wkłady LED G4 / G9 w formie niewielkich żarówek pasujących do opraw sufitowych lub łazienkowych. Diody LED są rozmieszczone na żarówkach tak, aby dawać silny strumień światła dokładnie oświetlające najważniejsze elementy pomieszczenia. Żarówki LED G4 / G9 mają niewielką, kilkuwatową moc, nie oznacza to jednak, że ich wydajność świetlna jest w jakikolwiek sposób niższa niż w tradycyjnych żarówek.

 

    Źródła światła z gwintami G4 oraz G9 to energooszczędne urządzenia, które pozwalają zmniejszyć zużycie energii elektrycznej nawet kilkakrotnie. Zakup żarówek LED to oszczędność rzędu kilkudziesięciu złotych rocznie, przy czym przewidywany czas świecenia tych żarówek to nawet 30-50 tysięcy godzin. Technologia LED to także rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Diody LED emitują znacznie mniejsze ilości dwutlenku węgla oraz promieniowania ultrafioletowego. Ciepłe lub zimne światło emitowane przez diody jest intensywne, a jednocześnie przyjazne dla wzroku ludzkiego.