Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

  • moc żarówki LED
  • moc odpowiednika żarowego lub fluorescencyjnego
  • roczna wartość energii zaoszczędzona dzięki wymianie tradycyjnej żarówki na odpowiednik LED
  Pozostałe
  Moduł LED 12V 3x5050SMD 0,72W IP65

  Moduł LED 12V 3x5050SMD 0,72W IP65

  Cena brutto:
  Price From: Cena netto 1,72 zł Cena brutto 2.12
  • moc żarówki LED
  • moc odpowiednika żarowego lub fluorescencyjnego
  • roczna wartość energii zaoszczędzona dzięki wymianie tradycyjnej żarówki na odpowiednik LED
  Taśmy
  Profil LED aluminium 50cm 30x5050SMD 7,2W IP65

  Profil LED aluminium 50cm 30x5050SMD 7,2W IP65

  Cena brutto:
  Price From: Cena netto 20,32 zł Cena brutto 24.99

23 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

Profile i moduły LED

Technologia LED jest wykorzystywana nie tylko w żarówkach, ale także w oświetleniu punktowym, które ma za zadanie zapewniać widoczność w strategicznych miejscach w pomieszczeniu, ale jest cenione również za walory estetyczne. Diody LED montowane są między innymi w profilach i modułach, które można samodzielnie montować na szafkach kuchennych, sufitach, we wnękach ściennych, wnętrzach szaf i wszędzie tam, gdzie potrzebne jest źródło jasnego, precyzyjnie padającego światła.


Profile i moduły LED to elementy składające się z szyn wykonanych najczęściej z aluminium oraz zamocowanych na nich kilkunastu lub kilkudziesięciu diod. Do profili i modułów są najczęściej dołączane elementy niezbędne do ich montażu, dzięki czemu z ich podłączeniem poradzi sobie także osoba, która do tej pory nie miała do czynienia z takiego rodzaju pracami. Każdy oferowany przez naszą firmę Profil i moduł LED są zasilane prądem stałym 12V, pobieranym za pomocą specjalnych zasilaczy LED.


Tego rodzaju urządzenia stwarzają szerokie możliwości aranżacyjne. W zależności od miejsca, w których są instalowane i od wielkości pomieszczenia, mogą stanowić główne lub dodatkowe źródło światła. Gęsto rozmieszczone diody LED doskonale nadają się do podświetlania blatów kuchennych, luster w łazienkach i przedpokojach czy wnętrz szaf i szafek. Profile i moduły ledowe są przeważnie oprawione w aluminiowe płytki, które oprócz tego, że skutecznie odprowadzają ciepło emitowane przez diody, nadają całości nowoczesny wygląd.

 

Profile i moduły LED, które oferujemy w tej kategorii naszego sklepu, to urządzenia o zróżnicowanych parametrach. Wybierając produkt dla siebie, polecamy zwrócić uwagę przede wszystkim na liczbę diod znajdujących się na metrze bieżącym profilu lub modułu, ich moc oraz barwę światła. Ważnym parametrem jest także temperatura światła – w pomieszczeniach biurowych i nowoczesnych wnętrzach lepiej prezentują się diody emitujące zimne światło, natomiast w pomieszczeniach domowych diody emitujące ciepłe światło tworzą bardziej przytulną atmosferę.