Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

Produkty 1 do 24 z 146

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ustaw kierunek malejący

Taśmy i listwy LED

. Oświetlenie LED zdobywa coraz większą popularność i jest spotykane w coraz większej liczbie domów oraz mieszkań. Najnowsze trendy zalecają stosowanie oświetlenia LED także do celów estetycznych. Za pomocą diod LED można efektownie podkreślać detale pomieszczenia lub tworzyć punktowe światło zapewniające dobrą widoczność na przykład w kuchni.

Jako oświetlenie ozdobne doskonale sprawdzają się paski i listwy LED, oferowane w tej kategorii naszego sklepu. Tego rodzaju moduły można montować praktycznie w każdym miejscu – na ścianie, suficie, blacie, ramie obrazu, schodach drewnianych itp. Niektóre rodzaje taśm i listew nadają się także do montażu na zewnątrz budynku. Chcąc zamontować takie oświetlenie na fasadzie domu czy w ogrodzie, warto sprawdzić przed zakupem, czy produkt jest wodoodporny. Taśmy LED są najczęściej samoprzylepne i idealnie przylegają do każdej gładkiej powierzchni. W przypadku taśm LED do zestawu są najczęściej dołączane wszystkie elementy niezbędne do montażu. Aby zainstalować taśmy i listwy LED w pomieszczeniu, nie jest konieczna specjalistyczna wiedza ani szczególne umiejętności – poradzi sobie z tym także osoba niedoświadczona.

Wybierając spośród oferty taśm i listw ledowych do pokoju, warto zwrócić uwagę na kilka parametrów. Jedną z nich jest moc diod LED. Przy każdym produkcie w naszym sklepie znajduje się taka informacja oraz dodatkowo porównanie z mocą żarówek tradycyjnych, które daje pełniejsze wyobrażenie na temat siły światła emitowanego przez diody. Istotnym parametrem przy wyborze oświetlenia jest również gęstość rozmieszczenia diod. Produkty w naszym sklepie są najczęściej dostępne w kilku wersjach różniących się od siebie barwą emitowanego światła. Standardowo dzięki taśmom i listwom LED możemy usyskać różne barwy świecenia np. emitującymi światło białe o ciepłym lub zimnym odcieniu. W niektórych produktach pojawiają się również diody kolorowe: czerwone, zielone, żółte czy niebieskie. Stosunkowo nowym rozwiązaniem są taśmy i listwy z technologią RGB, która umożliwia zmianę barwy światła za pomocą odpowiedniego pilota i sterownika.