Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

Oprawy do świetlówek LED T8

Świetlówki LED coraz częściej zastępują tradycyjne żarówki fluorescencyjne montowane w oświetleniu sufitowym. Atutem technologii LED jest kilkakrotnie większa wydajność w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami, energooszczędność i mniejsza szkodliwość dla środowiska. Świetlówki typu LED są montowane w budynkach użyteczności publicznej: szpitalach, urzędach, szkołach, a także w pomieszczeniach biurowych, magazynach i halach fabrycznych. Do prawidłowego montażu świetlówek na suficie niezbędne są odpowiednie oprawy do świetlówek LED T8. Prezentujemy je właśnie w tej kategorii, oferując produkty o różnych wymiarach i zastosowaniach. Oprawy, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, są wykonane z lekkiego tworzywa, co znacznie ułatwia montaż. Charakteryzują się jednocześnie starannym wykonaniem i nowoczesnym wzornictwem, dzięki czemu będą dobrze prezentowały się w każdym pomieszczeniu. Oprawy zostały pomalowane techniką proszkową na uniwersalny biały kolor. Oferowane modele są łatwe w montażu, a niektóre z nich są przystosowane do instalowania na zawiasach.


     Nasz sklep oferuje kilka rodzajów opraw LED. Szukając produktu dla siebie, radzimy szczególną uwagę zwrócić na wymiary. Oprawy do świetlówek LED T8 dostępne w tej kategorii to produkty w dwóch popularnych wymiarach: 120 i 150 cm, pasujące do często wykorzystywanych świetlówek LED. Nasi klienci mają do wyboru wiele typów opraw do świetlówek LED T8-  pojedyncze – odpowiednie do mniejszych pomieszczeń, oraz podwójne, które zapewnią odpowiednią ilość światła w większych pomieszczeniach.

 

    Odpowiednio dobrana oprawa ledowa przyczynia się do mniejszego zużywania energii przez świetlówki. Modele opraw LED, które oferujemy w naszym sklepie internetowym, to nowoczesne produkty, w których wyeliminowano balast niezbędny do działania świetlówek fluorescencyjnych i pochłaniający bardzo duże ilości energii elektrycznej. Zabieg ten pozwolił również na wyeliminowanie nieprzyjemnego mrugania świetlówki podczas włączania – dzięki nowoczesnym oprawom źródło światła włącza się płynnie, dodatkowo oszczędzając w ten sposób energię.

 • T5 / T8
  PROMOCJA
  Oprawa dla świetlówek LED podwójna 1500mm

  Oprawa dla świetlówek LED podwójna 1500mm

  Cena brutto:

  Stara cena brutto 71,82 zł

  Cena promocyjna: Cena netto 44,99 zł Cena brutto 55,34 zł

 • T5 / T8
  Oprawa dla świetlówek LED podwójna 1200mm

  Oprawa dla świetlówek LED podwójna 1200mm

  Cena brutto:
  Cena netto 52,44 zł Cena brutto 64,50 zł
 • T5 / T8
  PROMOCJA
  Oprawa dla świetlówek LED podwójna 900mm

  Oprawa dla świetlówek LED podwójna 900mm

  Cena brutto:

  Stara cena brutto 45,87 zł

  Cena promocyjna: Cena netto 29,00 zł Cena brutto 35,67 zł

17 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący