Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

Reklamacje, zwroty i wymiana towaru


Jeżeli produkt zakupiony przez Państwa w naszym sklepie uległ uszkodzeniu, przykładowo żarówki nagle przestały świecić lub zaczęły mrugać, prosimy przejść do punktu nr 1. REKLAMACJE.

Jeśli chcą Państwo zwrócić kupiony u nas produkt w ciągu 14 dni od daty zakupu, ponieważ nie spełnia on Państwa oczekiwań, prosimy przejść do punktu 2.ZWROT.

Jeżeli chcą Państwo wymienić zakupione u nas źródła światła na inne, prosimy przejść do punktu 3. WYMIANA.
1. REKLAMACJE

Wszystkie nasze produkty posiadają minimum 2 lata gwarancji. Dokumentem potwierdzającym gwarancję jest dokument sprzedaży, czyli paragon lub faktura. Okres gwarancyjny jest liczony od daty wystawienia takiego dokumentu. Jeśli mają Państwo problem z jakimkolwiek produktem zakupionym w naszym sklepie internetowym (żarówka przestała świecić albo nagle zaczęła "migać" itp. itd.), prosimy o odesłanie go na adres:

Leduj.pl - Mokotów Box
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Do paczki proszę dołączyć:
- ksero paragonu lub faktury
- wypełniony formularz reklamacji

Prosimy o umieszczenie na formularzu swojego adresu e-mail - będą Państwo na bieżąco informowani o przyjeciu oraz statusie reklamacji. Ponad to, status informacji można uzyskać telefonicznie - dzwoniąc na naszą infolinię 22-842-22-32 wew. 3 lub mailowo reklamacje@greenie.pl


FORMULARZ REKLAMACJI (pobierz)2. ZWROT

Zgodnie z art.27 Prawa Konsumenckiego, macie Państwo prawo do rezygnacji z zakupu, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od otrzymania produktu.

Zgodnie z art. 221 Kodeksu Cywilnego konsumentem jest osoba fizyczna dokonująca czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Oznacza to, że jeżeli Kupujący prowadzi działalność gospodarczą i jako dokument sprzedaży otrzymał fakturę, nie może skorzystać z możliwości zwrotu towaru.
 

Podstawowym warunkiem zwrotu jest brak śladów uzytkowania.
Bylibyśmy wdzięczni, gdyby towar został odsyłany w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu i był odpowiednio opakowany tak aby nie zniszczył się podczas dostawy do naszej firmy.

Jeżeli od daty otrzymania przesyłki nie minęło więcej niż 14 dni i chcą Państwo zwrócić lub wymienić towar, prosimy o wypełnianie formularza załączonego poniżej i dołączenie go do przesyłki wraz z dokumentem zakupu lub jego kopią.

FORMULARZ ZWROTU (pobierz)

Zwracany towar prosimy odesłać na adres sklepu stacjonarnego:

Leduj.pl - Mokotów Box
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa


W przypadku zwrotu pieniądze zostaną przelane na podany rachunek bankowy w ciągu 14 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki. W przypadku wymiany towaru na inny - będziemy się kontaktować telefonicznie bądź mailowo.

 

3. WYMIANA

Wymianie podlegają nieuszkodzone produkty, bez śladów użytkowania oraz zapakowane w oryginalne opakowania. Towar można wymienić w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Jeżeli będzie tańszy lub droższy - skontaktujemy się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu uzgodnienia rozliczenia różnicy.
 

Towar do wymiany prosimy odesłać na poniższy adres:

Leduj.pl - Mokotów Box
ul. Wołoska 16
02-675 Warszawa

Do paczki proszę dołączyć:
- ksero paragonu lub faktury
- wypełniony formularz wymiany:

FORMULARZ WYMIANY

 

Oświadczamy, że w przypadku reklamacji, wymian i zwrotów towarów
nie przyjmujemy paczek wysłanych do naszej firmy za pobraniem.


Nie odbieramy przesyłek skierowanych do Paczkomatów - paczki prosimy nadawać tylko i wyłącznie na wyżej wskazany adres (siedziba naszej firmy)