Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

  • moc żarówki LED
  • moc odpowiednika żarowego lub fluorescencyjnego
  • roczna wartość energii zaoszczędzona dzięki wymianie tradycyjnej żarówki na odpowiednik LED
  E27
  PROMOCJA
  Żarówka przemysłowa LED Eos 20W E27

  Żarówka przemysłowa LED Eos 20W E27

  Cena brutto:
  Price From:

  Stara cena brutto 103,92 zł

  Cena promocyjna: Cena netto 74,99 zł Cena brutto 92,24

  • moc żarówki LED
  • moc odpowiednika żarowego lub fluorescencyjnego
  • roczna wartość energii zaoszczędzona dzięki wymianie tradycyjnej żarówki na odpowiednik LED
  E27
  PROMOCJA
  Żarówka przemysłowa LED Eos 40W E27

  Żarówka przemysłowa LED Eos 40W E27

  Cena brutto:
  Price From:

  Stara cena brutto 228,78 zł

  Cena promocyjna: Cena netto 89,00 zł Cena brutto 109,47

2 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

Żarówki LED Greenie Flat Panel

Żarówki przemysłowe to produkty, które muszą spełniać szczególne wymagania. W halach, magazynach i innych tego rodzaju budynkach wymagane jest bardzo intensywne światło emitowane przez trwałe i niezawodne urządzenia. Wszystkie te kryteria z powodzeniem spełniają żarówki LED Flat Panel, oferowane przez nasz sklep w tej kategorii. To nowocześnie zaprojektowane urządzenia o płaskiej powierzchni, na których zostały gęsto rozmieszczone niewielkie diody LED. Żarówka o takim kształcie daje światło precyzyjnie padające na oświetlany obiekt. Diody nie są przesłonięte żadną pokrywą, dzięki czemu emitowane światło nie jest w żaden sposób niczym zakłócone. Źródło światła Greenie LED Flat Panel doskonale sprawdzą się na przykład w oświetleniu sufitowym w pomieszczeniach o charakterze przemysłowym. Te modele żarówek są wyposażone w gwinty E40, pasujące do wielu produkowanych obecnie opraw.


     Oświetlenie LED Flat Panel charakteryzują się długą żywotnością, sięgającą pomad 50 tysięcy godzin. Osiągnięcie tak imponującego wyniku jest możliwe dzięki zamontowaniu w żarówkach wysokiej jakości drivera MeanWell. Umieszczone na powierzchni żarówki diody LED emitują światło o dużej jasności i intensywności, pobierając przy tym minimalne ilości energii. Moc żarówek wynosi 67W, co stanowi odpowiednik 250-watowej żarówki meta halogenowej, sodowej oraz rtęciowej. Jak można łatwo policzyć, stosowanie żarówek przemysłowych LED wiąże się z kilkakrotnie mniejszym zużyciem energii elektrycznej, co szybko znajduje odzwierciedlenie w wysokości rachunków. Dzięki temu zwrot z inwestycji następuje często już po kilku miesiącach, a przeważnie nie później niż po roku.

 

     Przemysłowa żarówka LED Flat Panel dostępna w naszym sklepie to najwyższej jakości produkty, które nawet przy intensywnym użytkowaniu mogą służyć bezawaryjnie przez wiele lat. Potwierdzeniem tego jest aż 3-letnia gwarancja udzielania przez producenta. Żarówki przemysłowe z tej kategorii posiadają również wszystkie wymagane na terenie Unii Europejskiej certyfikaty: CE oraz RoHS.