Zrób zakupy za 500 zł, otrzymaj antywirusowy żel gratis!

Oświetlenie LED dla przemysłu - Lampy LED

Znaleziono produktów: 204

Oświetlenie przemysłowe LED dostępne w naszej ofercie to energooszczędne i wydajne lampy LED, których konstrukcja i właściwości umożliwiają zastosowanie żarówek przemysłowych LED w miejscach, w których potrzebne jest światło o specjalnych parametrach. Sprawdzą się jako oświetlenie fabryk, hal i magazynów, ale także jako oświetlenie ulic, podziemnych parkingów czy galerii handlowych.

  1. IP66 Usuń ten element
  2. czarny Usuń ten element
  3. Wyczyść wszystko

Znaczące cechy oświetlenia przemysłowego

Oprawy przemysłowe LED nie powinny powodować efektu oślepienia, a jednocześnie być mocne i wyróżniać się wytrzymałością na warunki, które panują w danym obiekcie. Oświetlenie przemysłowe LED, które znajdziesz w tej kategorii sprawdzi się jako oświetlenie maszyn przemysłowych, oświetlenie hali przemysłowej, oświetlenie magazynów, oświetlenie hali produkcyjnej oraz oświetlenie ulic, stadionów i wiele, wiele więcej.

Specyfika oświetlenia w przemyśle

Oświetlenie przemysłowe należy dobrać pod względem warunków panujących w danym obiekcie. Każde przedsiębiorstwo ma swoją specyfikę, dlatego tak ważne są odpowiednio dobrane żarówki przemysłowe LED. Inne lampy znajdą zastosowanie jako oświetlenie hal magazynowych, a inne jako oświetlenie w hucie. Wybór odpowiedniej oprawy LED znacznie podnosi bezpieczeństwo oraz jakość pracy, dlatego zachęcamy do skorzystania z pomocy specjalistów Leduj.pl, którzy chętnie pomogą wybrać odpowiednie High Baye przemysłowe LED.