Złóż zamówienie online, a bezpiecznie dostarczymy Twoje zamówienie

Oświetlenie stadionowe LED Arena - ledowe

Znaleziono produktów: 23

Wybierz lampy LED i zmniejsz koszt oświetlenia stadionu! LED Arena to energooszczędna lampa stadionowa i jedyny słuszny wybór nie tylko jako lampa do oświetlenia Orlika. LED Arena spełnia wymogi oświetlenia boiska piłkarskiego i z powodzeniem oświetli nawet największy stadion.

  1. Biała naturalna
    Usuń ten element
  2. Wyczyść wszystko

Oświetlenie stadionu LED

Odpowiednie oświetlenie stadionów piłkarskich czy oświetlenie stadionów lekkoatletycznych to duże wyzwanie. Ma znaczenie głównie wieczorami, kiedy na stadionie odbywa się mecz, zawody, a niekiedy nawet organizowany jest koncert. Oświetlenie boiska powinno zapewniać widoczność zawodnikom oraz kibicom. Ponadto prawidłowo dobrane oświetlenie stadionu pozwoli na transmisję telewizyjną i internetową na najwyższym poziomie.

Rozmieszczenie opraw oświetleniowych LED na stadionie

Prawidłowo rozmieszczone lampy na stadionie gwarantują najlepszą jakość światła w każdym miejscu oraz doskonałą widoczność boiska zawodnikom, trenerom, kibicom oraz fotoreporterom. Poszczególne oprawy nie mogą powodować efektu olśnienia, ale jednocześnie powinny rozpraszać światło o dużym natężeniu jasności równomiernie. Ponadto oświetlenie obiektów sportowych musi spełniać obowiązujące normy i wytyczne. Jeśli zastanawiasz się jakie lampy stadionowe będą najlepsze do danego obiektu, to chętnie pomożemy. Nasi specjaliści wybiorą za Ciebie najlepsze oświetlenie dla stadionu LED!