Oświetlenie LED dla biur i sklepów - Lampy LED

Znaleziono produktów: 1300
Oświetlenie dla biur i sklepów

Dobre oświetlenie do biura i sklepu to podstawa. Odpowiednie lampy biurowe i sklepowe LED mogą poprawić samopoczucie pracowników oraz klientów. W rezultacie osiągamy wyższą wydajność oraz lepsze wyniki. Dodatkowo oświetlenie LED biura i sklepu zwiększa bezpieczeństwo i ogranicza ryzyko awarii.

 1. Nowodvorski Usuń ten element
 2. Maytoni Usuń ten element
 3. Wyczyść wszystko
 1. -20%
  Lampa wisząca Maytoni P021PL-L10B Ray

  Lampa wisząca Maytoni P021PL-L10B Ray

  Cena promocyjna 474,40 zł (w tym VAT) Zwykła cena 593,00 zł
  EAN: 4251110086194, Temperatura światła [K]: 3000, Liczba lumenów: 950, Materiał wykonania: Aluminium, Ściemnianie: nie, CRI: 80, Kolor obudowy: czarny, biały, Barwa światła: Biała ciepła, Kod Produktu: P021PL-L10B, Kąt świecenia: 360, Zakres regulacji [cm]: 65 cm - 174,1 cm

Lampy LED do biura i do sklepu

Prawidłowe oświetlenie stanowisk miejsc pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Osoby, które pracują w biurze lub w sklepie muszą mieć zapewnione wysokiej jakości światło, które nie będzie drażniło oczu, a jednocześnie będzie na tyle silne i precyzyjne, że wykonywanie obowiązków będzie przyjemnością. Warto zadać aby oświetlenie stanowisk miejsc pracy w biurze i oświetlenie w sklepie było przyjemne i zapewniało dobrą atmosferę. Lampy LED pomogą się skupić pracownikom na zadaniach, co spowoduje ich większą wydajność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Ponadto nowoczesne oświetlenie LED to doskonała wizytówka dla gości i klientów, którzy z pewnością docenią wybór lamp oraz troskę o środowisko.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie LED do biura lub sklepu?

Lampy w biurach i w sklepach często działają wiele godzin dziennie, a niektóre nawet poza godzinami otwarcia. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla oświetlenia biur i sklepów jest wybór lamp energooszczędnych oraz wydajnych. Profesjonalne oświetlenie biur i sklepów w technologii LED gwarantuje niższe rachunki za prąd. Ponadto odpowiednio dobrane lampy LED do biura, czy do sklepu, zwiększają komfort pracowników i klientów, co przekłada się za większe zyski.