Oświetlenie LED dla biur i sklepów - Lampy LED

Znaleziono produktów: 1351
Oświetlenie dla biur i sklepów

Dobre oświetlenie do biura i sklepu to podstawa. Odpowiednie lampy biurowe i sklepowe LED mogą poprawić samopoczucie pracowników oraz klientów. W rezultacie osiągamy wyższą wydajność oraz lepsze wyniki. Dodatkowo oświetlenie LED biura i sklepu zwiększa bezpieczeństwo i ogranicza ryzyko awarii.

 1. Lumina Deco Usuń ten element
 2. Zuma Line Usuń ten element
 3. Kaja Usuń ten element
 4. Axo light Usuń ten element
 5. Fontana Arte Usuń ten element
 6. Wyczyść wszystko
 1. -20%
  Plafon Zuma Line 17013L Grido

  Plafon Zuma Line 17013L Grido

  Cena promocyjna 359,20 zł (w tym VAT) Zwykła cena 449,00 zł
  Moc: 30, EAN: 2011007081679, Temperatura światła [K]: 4000K, Materiał wykonania: Akryl, Metal, Liczba lumenów: 1600, Ściemnianie: nie, Kolor obudowy: biały, transparentny, Barwa światła: Biała naturalna, Średnica: 50, Ilość źródeł światła: 1, Kod Produktu: 17013L

Lampy LED do biura i do sklepu

Prawidłowe oświetlenie stanowisk miejsc pracy to obowiązek każdego pracodawcy. Osoby, które pracują w biurze lub w sklepie muszą mieć zapewnione wysokiej jakości światło, które nie będzie drażniło oczu, a jednocześnie będzie na tyle silne i precyzyjne, że wykonywanie obowiązków będzie przyjemnością. Warto zadać aby oświetlenie stanowisk miejsc pracy w biurze i oświetlenie w sklepie było przyjemne i zapewniało dobrą atmosferę. Lampy LED pomogą się skupić pracownikom na zadaniach, co spowoduje ich większą wydajność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki. Ponadto nowoczesne oświetlenie LED to doskonała wizytówka dla gości i klientów, którzy z pewnością docenią wybór lamp oraz troskę o środowisko.

Dlaczego warto wybrać oświetlenie LED do biura lub sklepu?

Lampy w biurach i w sklepach często działają wiele godzin dziennie, a niektóre nawet poza godzinami otwarcia. Dlatego najlepszym rozwiązaniem dla oświetlenia biur i sklepów jest wybór lamp energooszczędnych oraz wydajnych. Profesjonalne oświetlenie biur i sklepów w technologii LED gwarantuje niższe rachunki za prąd. Ponadto odpowiednio dobrane lampy LED do biura, czy do sklepu, zwiększają komfort pracowników i klientów, co przekłada się za większe zyski.