Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

  • moc żarówki LED
  • moc odpowiednika żarowego lub fluorescencyjnego
  • roczna wartość energii zaoszczędzona dzięki wymianie tradycyjnej żarówki na odpowiednik LED
  Pozostałe
  Solarna lampa fasadowa LED Solar Black

  Solarna lampa fasadowa LED Solar Black

  Cena brutto:
  Cena netto 88,00 zł Cena brutto 108.24

7 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

LED - solarne

W naszym sklepie znalazło się miejsce również na produkty wykorzystujące do swojego działania energię słoneczną. Zgromadziliśmy je w jednej kategorii, aby ułatwić klientom ich znalezienie. Produkty LED – zasilane solarnie składają się z panelu słonecznego, akumulatora oraz diod LED. W naszym sklepie oferujemy lampki świąteczne wykorzystujące właśnie tę technologię, jak również lampki fasadowe LED. Są to produkty bezprzewodowe (niewymagające podłączenia zasilania 230V), dlatego panel słoneczny - cały produkt można ustawić nawet w dużym oddaleniu od domu, najlepiej tam gdzie znajduje się największa ilość światła słonecznego. Lampy fasadowe i świąteczne będą działać także po zmroku oraz w pochmurne dni, ponieważ panel słoneczny posiada możliwość kumulowania energii solarnej. Bateria słoneczna posiada specjalny czujnik, który włącza automatycznie lampki po zapadnięciu zmroku.

    

     Lampki LED – zasilane solarnie mogą być wyposażone w technologię RGB, która pozwala na zmianę barwy światła za pomocą odpowiedniego sterownika. Dzięki temu w domu lub w ogrodzie można wprowadzić prawdziwie świąteczny nastrój. Sterownik RGB może również służyć do zdalnego włączania i wyłączania lampek.

 

    Ich moc jest niewielka, ale dzięki wykorzystaniu technologii LED lampki dają mocne światło przy minimalnym poborze energii elektrycznej. Moc lampek np 2,5W odpowiada mocy 40W tradycyjnej żarówki, więc zastąpienie starego urządzenia nowoczesnymi lampkami daje wymierne korzyści w postaci oszczędności energii. Zastosowane diody LED należą do wyjątkowo trwałych, dlatego można mieć pewność, że lampek nie będzie trzeba przez długi czas wymieniać.

 

     Lampki świąteczne LED – zasilane solarnie mogą mieć dwojakie zastosowanie. W okresie Bożego Narodzenia można je umieścić na choince lub ozdobić nimi fasadę domu lub drzewa w ogrodzie – produkt został wykonany z wytrzymałych materiałów, więc będzie działał bezawaryjnie także w czasie mrozu i niekorzystnych warunków pogodowych. Jakość lampek została potwierdzona gwarancją.