Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

20 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

LED ogrodowe i elewacyjne

Oprawy LED to efektowne i praktyczne rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością w aranżacji wnętrz. Takie oprawy są łatwe w montażu i pozwalają zastąpić tradycyjne światło górne kilkoma punktowymi światłami, co daje interesujący efekt. W tej kategorii prezentujemy naszym klientom oprawy LED Square – kwadratowe. To ciekawa propozycja łącząca w sobie nowoczesne wzornictwo oraz funkcjonalność. Oprawy kwadratowe LED doskonale nadają się do montażu przede wszystkim w sufitach podwieszanych, ale na tym nie kończą się ich możliwości. Oprawy po podłączeniu odpowiedniej instalacji można zamontować na przykład na meblach łazienkowych i kuchennych lub na okapie w kuchni, tak aby zapewnić źródło światła niezbędne podczas wykonywania codziennych czynności. Diody umieszczone w oprawach emitują strumień świetlny pod niewielkim kątem, dzięki czemu oprawy precyzyjnie oświetlają wybrane obiekty, bez rozpraszania światła. Oprawy są łatwe w montażu – wystarczy jedynie dobrać odpowiedni rozmiar do otworu w suficie podwieszanym.


      Oprawa kwadratowa LED wykorzystuje do swojego działania nowoczesną technologię LED. Za emitowanie światła odpowiadają umieszczone pod pokrywą oprawy diody wyprodukowane przez cenione na rynku firmy. Diody LED łączą w sobie wysoką wydajność świetlną z niskim zużyciem energii. Niska moc nominalna opraw może początkowo dziwić, jednak jakość emitowanego przez diody światła jest porównywalna ze światłem emitowanym przez tradycyjne żarówki o mocy nawet kilkudziesięciu watów. Diody LED wyróżnia także bardzo długa żywotność, dzięki czemu raz zamocowane oprawy LED mogą pozostać na swoim miejscu przez wiele lat, bez konieczności wymiany.


    Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniego modelu oprawy LED Square. Wszystkie oferowane przez nasz sklep produkty wyróżniają się wysoką jakością, której potwierdzeniem są certyfikaty CE oraz RoHS oraz dwuletnia gwarancja.