Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

11 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

Oprawy awaryjne LED

 

 

Oświetlenie awaryjne jest niezwykle istotne w pomieszczeniach użyteczności publicznej, w których niezbędne jest oznaczenie wyjść awaryjnych i dróg ewakuacyjnych. W swojej ofercie posiadamy zróżnicowaną gamę oprawy oświetlenia awaryjnego – oczka awaryjne, plafony oraz zestawy zasilania awaryjnego. Wszystkie z nich są doskonale zaprojektowane, nie tylko z troską o ergonomiczność, lecz także o środowisko i ekologię.

 

Oświetlenie awaryjne dopasowane do każdej przestrzeni 

 

Wśród oferowanych produktów, dostępne są między innymi plafony firmy Cosmic Led, które wyróżniają się podwyższoną klasą szczelności oraz wykonaniem z wysokiej jakości poliwęglanu; światło rozprowadza się równomiernie dzięki matowemu pokryciu, a czas działania w trybie awaryjnym osiąga aż do 2 godzin. Oprawy awaryjne firmy PUNTO świetnie sprawdzą się do oznaczania wyjść awaryjnych, a oczka awaryjne od marki Starlet w czytelny sposób podświetlą drogi ewakuacyjne po zaniku napięcia sieci. Wszystko to przy zachowaniu nie tylko funkcjonalności, lecz także uniwersalnego i nowoczesnego designu.

 

Bezpieczeństwo i troska o ekologię – nowy wymiar oświetlenia awaryjnego

 

Istotna jest dla nas nie tylko wysoka jakość proponowanych produktów, lecz także ich ergonomiczność i maksymalnie ograniczona szkodliwość dla środowiska naturalnego. Oświetlenie, które proponujemy, ma wydajność świetlną osiągającą nawet 100 lm/W, niewielką emisję ciepła i ograniczoną emisję CO2 (nawet do 80%). Co więcej, brak rtęci oraz innych szkodliwych substancji sprawia, że oświetlenie jest całkowicie biodegradowalne. Minimalne promieniowanie UV połączone z oświetleniem LED – zastępującym żarówki fluorescencyjne i halogenowe – wydłuża żywotność oświetlenia, a także umożliwia osiągnięcie pełnej mocy od razu po włączeniu. Szybko, sprawnie, bezpiecznie i ekologicznie!

 

Gwarancja

 

Produkty oferowane w sklepie zostały objęte minimum dwuletnią gwarancją. Często istnieje jednak możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat.