Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

  Pozostałe
  7 LAT GWARANCJI
  Latarka Ledlenser MH8 czołowa (zielona)

  Latarka Ledlenser MH8 czołowa (zielona)

  Cena brutto:
  Cena netto 256,10 zł Cena brutto 315,00
  Pozostałe
  7 LAT GWARANCJI
  Latarka rowerowa Ledlenser B7.2

  Latarka rowerowa Ledlenser B7.2

  Cena brutto:
  Cena netto 284,54 zł Cena brutto 349.98

2 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

Latarki Ledlenser - Rowerowe

 

 

Prawo nakłada na nas obowiązek poruszania się po zmroku na rowerze ze sprawnym oświetleniem. Warto zatem sięgnąć po jedną z czołowych marek, produkującą latarki, czyli Ledlenser. Firma Led Lenser została założona w 1993 roku przez braci Heralda i Rainera Opolka w niemieckim mieście Solingen. Obecne Ledlenser to przede wszystkim mocne latarki led, doskonale sprawdzające się w każdych warunkach, w tym podczas często ekstremalnej jazdy na rowerze.

 

Latarki czołowe LED

 

Dużą grupę oświetlenia Ledlenser stanowią latarki czołówki. Strumień światła kierowany bezpośrednio z punktu patrzenia pozwala dostrzec w ciemności wszystko, niezależnie od miejsca skierowania wzroku. Latarki na czoło montuje się za pomocą wygodnych pasów, a dodatkowa czerwona lampka w części tylnej spowoduje, że użytkownik będzie znacznie bezpieczniejszy na drogach.

 

Latarki ręczne LED

 

Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie założyć na kierownicę roweru latarki ręcznej za pomocą odpowiedniego uchwytu. Najlepsze latarki Led Lenser wyposażone zostały w specjalne moduły, jeszcze poprawiające jakość emitowanego światła. Są to m. in. „Advanced Focus System”, pozwalający na zamienne wypuszczanie światła rozproszonego lub skupionego oraz „Speed Focus”, dzięki któremu można ustawić ogniskową za pomocą jednej ręki.

 

Najmocniejsze latarki LED

 

Wszystkie rowerowe latarki Ledlenser cechują się doskonałą jakością, co przekłada się jednocześnie na ich dużą moc. Niektóre z nich – posiadając akumulator – mają możliwość ich doładowania, stając się przy tym ekologicznymi.

 

Gwarancja

 

Wszystkie diodowe latarki Led Lenser posiadają pięcioletnią gwarancję. Dodatkowo, po zarejestrowaniu zakupionego produktu na stronie niemieckiej firmy, istnieje możliwość jej przedłużenia o kolejne dwa lata.

 

Opinie rowerowych zegarków Ledlenser