Zrób zakupy za 500 zł, otrzymaj antywirusowy żel gratis!

Latarki LED Nitecore

Znaleziono produktów: 69

Dla wielu może być zaskoczeniem, że tak znana marka jak Nitecore została założona zaledwie kilkanaście lat temu. Grono pasjonatów, wykształconych w zakresie oświetlenia LED, postanowiło stworzyć swoją propozycję dla użytkowników latarek. Efekt? Przekonani o innowacyjności swoich pomysłów zadebiutowali w 2007 roku ze swoimi pierwszymi modelami oświetlenia LED. Nie trzeba było długo czekać, a przedsiębiorstwo znalazło szerokie rzesze konsumentów zdecydowanych postawić na Nitecore. Starania te zostały również docenione przez środowisko branży oświetleniowej. Nitecore na dzień dzisiejszy to laureat wielu prestiżowych nagród jak m.in. amerykańska IDEA, czy niemiecka iF Design Award.

  1. IP54 Usuń ten element
  2. Wyczyść wszystko

Nitecore. Źródło światła w ekstremalnych warunkach

Huragan Sandy, trzęsienie ziemi w południowo-zachodnich Chinach, lub w stanie Chiapas, w Meksyku. Co łączy te wydarzenia z Nitecore? Podczas akcji ratunkowych, w następstwie tych strasznych katastrof naturalnych, grupy ratownicze korzystały z latarek LED tej firmy. Skąd ta pewność Nitecore, że ich wyposażenie nie zawiedzie w tych trudnych warunkach? Wytrzymałość, wielka moc świecenia i długa żywotność – tym właśnie charakteryzują się produkty tej firmy. Jeżeli poszukujesz latarek LED do zadań ekstremalnych to dobrze trafiłeś.

Wielokrotnie nagradzani. Nitecore to światowa czołówka

Marka Nitecore należy do jednych z najbardziej renomowanych producentów przenośnego oświetlenia LED. Potwierdzają to wyniki sprzedażowe, zadowolenie konsumentów, oraz liczne nagrody branżowe. Nitecore został zwycięzcą w prestiżowych konkursach takich jak m.in. amerykańska nagroda IDEA, niemiecka iF Design Award, bądź japońska G-Mark. Eksperci docenili markę za innowacyjne podejście i wysoką wydajność latarek LED będących w ofercie marki Nitecore.