Zrób zakupy za 500 zł, otrzymaj antywirusowy żel gratis!

Latarki LED Maglite

Znaleziono produktów: 0

Latarki LED marki Maglite są po prostu jednym z lepszym wyborów jakie możecie podjąć. Dlaczego? Wszystko dzięki ogromnej staranności w przygotowaniu poszczególnych modeli zanim trafią w Wasze ręce. Produkcja każdej latarki LED poprzedzona jest latami badań, ulepszeń i testów. Miejscem, w którym odbywa się ta pieczołowita praca jest ośrodek badawczy Maglite w Ontaria, USA. Całość powierzchni siedziby głównej to ponad 700 tysięcy stóp kwadratowych. W tym ogromnym kompleksie budowlanym mieszczą się także biura, główne centrum dystrybucji i hala produkcyjna.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Latarki LED marki Maglite to wydajny i energooszczędny wybór!

Czy zastanawialiście się dlaczego latarki LED marki Maglite są tak dobrym produktem? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Kryje się w historii tego przedsiębiorstwa. Początki Maglite siegają lat 50. XX wieku. Od tamtego czasu trwa piękny sen jej założyciela Anthony’ego Maglicy. Wymarzył on sobie przedsiębiorstwo, które daje wielu ludziom oświetlenie najwyższej jakości. I tak faktycznie się stało! Maglite jest obecny na rynku latarek od wielu dziesiątek lat. Dzięki konsekwencji i ciężkiej pracy wyposaża konsumentów z Ameryki i całego świata w oświetlenie przenośne LED najwyższej jakości!

Znajdziesz u Nas latarki LED marki Maglite najwyższej jakości

Każdy kiedyś zaczynał. Anthony Maglica zrobił to jakiś czas temu, bo w latach 50. XX wieku. Wówczas właśnie powstał Maglite. Ambitny i nowatorski projekt włoskiego imigranta z Nowego Jorku przez lata zysykiwał sobie rzesze konsumentów. Ciężka praca i poświęcenie jakie kryło się za produkcją latarek Maglite opłaciło się. Dzisiaj jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm na rynku oświetleniowym LED w USA. Popularność tego przedsiębiorstwa znalazła swoją odpowiedź także w popkulturze. Latarki Maglite można zobaczyć w takich filmach jak Park Jurajski bądź Terminator. Zaufaj marce, które zaufały miliony Amerykanów!