Latarki nurkowe LED

Znaleziono produktów: 1

Latarki nurkowe LED to powszechnie stosowane urządzenia z zakresu oświetlenia przenośnego. Szczególnie przydatne w akwenach o tak ograniczonej widoczności, że zwykłe latarki nie są już pomocne. Nurkowie często decydują się na ten rodzaj latarek dlatego w naszej hurtowni internetowej Leduj.pl znajdziecie przygotowaną dla Was propozycję w tym zakresie.

Latarki nurkowe LED na Leduj.pl

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl znajdziecie szeroki asortyment latarek nurkowych LED. Nie jest tajemnicą w społeczności nurków, że podstawą penetrowania akwenów o utrudnionej widoczności jest dobra latarka. Dlatego w naszej hurtowni internetowej Leduj.pl przygotowaliśmy specjalnie dla Was naszą propozycję latarek nurkowych LED. Są to bardzo wydajne, energooszczędne, a przy tym oferujące wysoką jasność świecenia produkty. Nasze latarki są wyposażone w między innymi osiowy kolimator, który gwarantuje silnie skupienie - niemożliwe do osiągnięcia w latarkach starego typu.

Wydajne latarki nurkowe LED

Komponenty z jakich zostały wykonane proponowane przez nas latarki nurkowe LED to najwyższej jakości materiały takie jak stal nierdzewna, bądź specjalny, wzmocniony plastik. Dodatkowo posiadają one dodatkową funkcję włącznika magnetycznego, który pozwala na skuteczne uruchomienie latarki nawet w utrudnionych warunkach. Latarki dla nurków są wyposażone również w podstawowy pasek na rękę, co zapobiega upuszczeniom.