Black Week

Przemysłowe latarki czołowe LED

Znaleziono produktów: 9

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl znajdziecie szeroki wybór oświetlenia LED. Są to produkty oparte o najnowsze rozwiązania techniczne. Cechują się przede wszystkim wysoką wydajnością i jakością wykonania. Dlatego warto jest zapoznać się z naszą propozycją z kategorii przemysłowe latarki czołowe LED. Stanowią one funkcjonalne źródło światła dla wielu profesjonalistów.

 1. Armytek Usuń ten element
 2. Nitecore Usuń ten element
 3. LedLenser Usuń ten element
 4. Wyczyść wszystko
 1. -10%
  Latarka Armytek Wizard C2 Pro V4

  Latarka Armytek Wizard C2 Pro V4

  Cena promocyjna 398,70 zł (w tym VAT) Zwykła cena 443,00 zł
  Rodzaj Zasilania: Akumulator 18650, Liczba lumenów: 2500, Ściemnianie: tak, Kolor obudowy: czarny, żółty, Barwa światła: Biała naturalna, Kod Produktu: WIZARD-PRO-V4-WHITE, Ilość źródeł światła: 1, Maksymalny czas świecenia: 4800, Zasięg światła: 131

Przemysłowe latarki czołowe LED na Leduj.pl

Nasze przemysłowe latarki czołowe LED zostały wypróbowane przez prawdziwych mistrzów w swoim fachu. Dzięki wysokim notom można mieć pewność, że nigdy nie zawiodą oraz będą przydatne w każdej chwili. Proponowane przez Leduj.pl latarki ledowe na czoło zasługują na uwagę. To właśnie one sprawdzają się jako pomoc podczas prac nad drobnymi elementami, jak np. podczas wymiany bezpieczników lub części komputerowych. Większe rodzaje latarek staną się niezastąpione w zakładach produkcyjnych oraz pracy każdego elektryka.

Jakie przemysłowe latarki czołowe LED wybrać?

Wśród przemysłowych latarek LED propozycją zasługująca na Waszą uwagę są popularne "czołówki". Przemysłowe latarki czołowe LED przydadzą się zwłaszcza w pracach, w których potrzebne są obie ręce, jak choćby wysokościowe naprawy elektryki lub skomplikowane operacje sprzętowe w serwerowniach. Pośród użytkowników tych latarek znajdziemy również górników, którzy umieszczają ten wydajny sprzęt na swoich kaskach. W ten sposób uwalniamy obie dłonie, a światło kierujemy instynktownie w punkt, który obecnie jest nam potrzebny do oświetlenia.