Zrób zakupy za 500 zł, otrzymaj antywirusowy żel gratis!

Lampa uliczna LED Strasse

Znaleziono produktów: 3

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl posiadamy szeroki asortyment mocnych i wydajnych lamp ulicznych opartych o nowoczesną technologię LED. Propozycją godną uwagi z tej kategorii bez wątpienia jest lampa uliczna LED Strasse. Ten energooszczędny produkt stanowi idealny zamiennik dla lamp metahalogenowych, rtęciowych, bądź sodowych.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Lampa uliczna LED Strasse - różne zastosowania

Dostępne w naszej hurtowni internetowej Leduj.pl oprawy uliczne led są odpowiedzią na zapotrzebowanie użytkowników, którzy oczekują nie tylko niezawodnego działania, ale również ciekawej formy i wzornictwa. Uniwersalne modele o nowoczesnej formie sprawdzą się doskonale zarówno jako oświetlenie uliczne i parkowe, ale również jako oprawy led do garażu czy przydomowej alejki w ogrodzie. Lampa uliczna LED Strasse doskonale wpisuje się w tę charakterystykę. Jej konstrukcja jest niezwykle optymalna do zadań w nawet najtrudniejszych warunkach.

Lampa uliczna LED Strasse na Leduj.pl

Lampa uliczna LED Strasse jest wyposażona w wodoszczelną, a także odporną na pyły obudowę, dlatego wytrzyma nawet zmienne warunki pogodowe. Ponadto specjalne nietuzinkowe wykorzystanie modułów sprawia, że każdy z nich jest niezależną jednostką odprowadzającą ciepło, dzięki czemu nie ma możliwości, żeby lampa się przegrzała.