Zrób zakupy za 500 zł, otrzymaj antywirusowy żel gratis!

Oświetlenie liniowe antywybuchowe LED

Znaleziono produktów: 22

Oświetlenie liniowe antywybuchowe LED w naszej hurtowni internetowej Leduj.pl jest produktem o bardzo zaawansowanych parametrach. Co stanowi o jego atrakcyjności? Przede wszystkim jest idealnym zamiennikiem dla tradycyjnego oświetlenia halogenowego, bądź metahalogenkowego. Oferuje bowiem zbliżoną wydajność świetlną przy znacznie mniejszym poborze prądu.

  1. IK08 Usuń ten element
  2. Wyczyść wszystko

Oświetlenie liniowe antywybuchowe LED na Leduj.pl

W naszej hurtowni internetowej Leduj.pl dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty były w pełni dostosowane do Waszych potrzeb. Dlatego posiadamy szeroki wybór oświetlenia liniowego antywybuchowego LED spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Lampy przeciw wybuchom tego typu świetnie nadają się do zastosowania w miejscach o największym ryzyku eksplozji. Powszechnie stosowane są w przepompowniach paliw, stacjach benzynowych, rafineriach i wielu, wielu innych obiektach tego typu. Ponadto należy dodać, że wyprodukowane w energooszczędnej technologii LED nie zużywają dużej ilości prądu. To pozwala na uzyskanie zwrotu kosztów z inwestycji w te niezwykle mocne lampy LED antywybuchowych.

Oświetlenie liniowe antywybuchowe LED

Proponowane przez nas lampy antywybuchowe LED to profesjonalne oświetlenie spełniające rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w warunkach przemysłowych. Ten rodzaj oświetlenia jest szeroko stosowany w miejscach o podniesionym ryzyku wystąpienia eksplozji. Lampy antywybuchowe oparte o technologię LED to wybór, który zapewnia bezpieczeństwo w połączeniu z nowoczesnością i wydajnością.