Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

Witaj!

Lampki biurkowe LED

 W ofercie naszego sklepu znajdują się nie tylko żarówki czy oprawy LED, ale także lampki biurkowe wyposażone w żarówki LED. Lampka na biurko to element przydatny nie tylko w pokoju ucznia czy studenta. Oferowane w naszym sklepie lampki biurowe LED to ważne źródło punktowego światła, przydatnego podczas czytania czy pracy przed komputerem. Warto pamiętać o tym, że wieczorami górne światło może być niewystarczające do absorbujących wzrok czynności i wówczas warto je wspomagać dodatkowym oświetleniem bocznym. Niewielka i poręczna lampka biurkowa świetnie sprawdzi się w takiej sytuacji.


      Lampka biurkowa LED jest wyposażona w diody, które są w stanie wyemitować intensywne, jasne światło, w niczym nie odbiegające jakością od tego emitowanego przez żarówki tradycyjne. Zastosowanie technologii LED przynosi znaczne oszczędności w zużyciu energii. Diody potrzebują nawet kilkakrotnie mniej energii elektrycznej niż żarówki starego typu, mają także większą żywotność, więc nie trzeba ich wymieniać przez nawet kilka lat. Żarówki LED nie nagrzewają się i dają pełne światło natychmiast po włączeniu, bez nieprzyjemnego migania, co pozytywnie wpływa na komfort pracy.

 

      Nowoczesne, a zarazem uniwersalne wzornictwo lampek biurkowych LED sprawia, że będą dobrze komponowały się z wystrojem każdego wnętrza. Pasują zarówno do pokoju dziecięcego, jak i gabinetu osoby dorosłej, a nawet pomieszczenia biurowego. Lampki dostępne są w kilku kolorach i wzorach, tak aby można było je wybrać zgodnie z upodobaniami.

    

     Lampki biurkowe LED oferowane w tej kategorii zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksimum wygody przy korzystaniu z nich. Jest to możliwe między innymi dzięki ergonomicznym przyciskom umieszczonym w widocznych miejscach oraz konstrukcji lampki, która umożliwia zmianę kierunku padania strumienia światła. Wszystkie lampki posiadają stosowne atesty i certyfikaty oraz są objęte gwarancją producenta. Szczegółowe informacje znajdują się w opisie każdego modelu.

1 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący