Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

3 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący

Rzutniki logo, projektory reklamowe LED

W naszej ofercie znalazły się projektory reklamowe LED służące do wyświetlania logo firmy lub innych materiałów reklamowych. Mocna dioda LED oraz odpowiedni kąt rozsyłu zapewniają dobrą ostrość oraz widoczność wyświetlanego logo lub materiału reklamowego także w dzień. W ofercie znajdują się projektory logo LED w różnej mocy oraz w różnych wersjach montażu. Dostępne także w wersji wodoodpornej. Do rzutnika na zamówienie tworzymy szkła wg Twojego designu.


     Źródłem światła w projektorach reklamowych są wysokiej jakości diody LED. Ledowe wyświetlacze dają silne, skupione światło, przy czym do jego wytworzenia potrzebna jest minimalna ilość energii elektrycznej. Są to najbardziej wydajne i bardzo żywotne źródła światła. Mogą pracować 24h na dobę, nie generując wysokich rachunków za energię elektryczną.


     Szynowe oświetlenie LED można stosować w mieszkaniu lub w pomieszczeniach biurowych. Sprawdzają się także w halach oraz magazynach przemysłowych – wszędzie tam, gdzie potrzebne jest ruchome źródło intensywnego światła. W zestawie znajdują się wszystkie elementy niezbędne do montażu reflektora na suficie, dzięki czemu montaż może być wykonany także przez osobę, która nie ma doświadczenia w tego rodzaju pracach.