Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

GWARANCJA CENY

Znaleźli Państwo taki sam produkt w niższej cenie? Zapraszamy do negocjacji!


Jesteśmy przekonani, że wśród oświetlenia LED oferujemy jedne z niższych cen w Polsce. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem produktów marki Greenie - marki, którą współtworzymy i dopracowujemy z naszym producentem. Sprzedawane przez nas źródła światła wykonane są z wysokiej jakości komponentów, dzięki czemu osiągają bardzo dobre parametry świetlne. Ze względu na dużą wydajność i żywotność oferujemy na nie 2- 5 lat gwarancji. Wiele produktów wykonujemy pod specjalne zamówienia, z uwzględnieniem wytycznych wymaganych przez naszych Klientów.

Jeśli znajdą Państwo w innym sklepie LEDowe źródła światła o takich samych lub bardzo zbliżonych parametrach jak nasze, a w niższej cenie - prosimy o kontakt z naszymi doradcami poprzez maila sklep@leduj.pl

Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi oraz negocjacje cen.


Gwarancja Najniższej Ceny w 3 krokach:

1.  Wyślij do nas mail z konkurencyjną ofertą na adres sklep@leduj.pl, wskazując ilość towaru jaką są Państwo zainteresowani.

2.  Prześlemy odpowiedź z informacją jak mogą Państwo zakupić towar w niższej cenie (zazwyczaj w ciągu 2h, jeżeli zapytanie przesłanie jest w dzień roboczy między 9 rano a 5 popołudniem)

3.  Dokonują Państwo zakupu po obniżonej, ustalonej cenie.