Masz firmę? Kupuj taniej!

Załóż konto b2b i korzystaj ze stałych zniżek.

Załóż konto b2b

Oświetlenie liniowe pod wymiar – Greenie Linea Pro

Oświetlenie liniowe pod wymiar – Greenie Linea Pro

Poszukiwanie odpowiedniego oświetlenia LED do wielkopowierzchniowych miejsc takich jak biura, hotele, hale i inne, często łączy się z wieloma problemami. Oświetlenie LED jest zazwyczaj produkowane wyłącznie w określonych wymiarach i niemożliwa jest personalizacja ich. Inaczej jest z lampami tworzonymi specjalnie do używania ich zgodnie z własnymi potrzebami. Łatwo je dostosować do wymiarów korytarza, auli czy innego pomieszczenia. Dlatego doskonałym wyborem jest oświetlenie liniowe pod wymiar Greenie Linea Pro. Produkty te cechują się najwyższą jakością, rewelacyjnym spasowaniem elementów oraz możliwością doboru wymiarów względem naszego realnego zapotrzebowania. To zdecydowanie najlepsza opcja dla wymagających użytkowników, którzy chcą nie tylko świetnego wyglądu oświetlenia, ale również doskonałego dopasowania wymiarów. Zaprezentujemy możliwości lamp liniowych Greenie na podstawie jednej z realizacji.

Lampy liniowe LED na wymiar

Zazwyczaj w dużych projektach liczą się dwa faktory: rewelacyjny wygląd oraz świetny dobór elementów względem wymiarów pomieszczeń. Lampy liniowe LED na wymiar Linea Pro łączą te dwie role i pozwalają tworzyć nieskończenie wiele kształtów linii świetlnych. Wybrać możemy również moc, jasność i barwę świetlną. Lampy wpasowują się w każde wnętrze, a w dodatku przyciągają uwagę swoim stylowym designem. Oświetlenie LED możemy spersonalizować tworząc stylowe prostokąty, kwadraty i wiele innych kształtów.

Wybór oświetlenia liniowego LED

Systemy oświetlenia liniowego LED pozwalają na konfigurację w niemalże dowolny sposób. Dodatkiem, który ma olbrzymi impakt na wybór produktów jest opcja wyboru barwy świecenia lampy – zimna, neutralna lub ciepła. Lampy liniowe na wymiar Greenie cechują się wysokim wskaźnikiem CRI. Oznacza to, że oświetlane kolory nie będą zniekształcone – zachowają swoją oryginalną barwę widoczną bez oświetlania ich. Dzięki akcesoriom takim jak łączniki proste, kątowe, a także linki do zawieszania, możesz tworzyć dowolne konfiguracje oświetlenia ledowego.