Sklep z oświetleniem LED • Lampy diodowe • Światła LED

Witaj!

LED - solarne

W naszym sklepie znalazło się miejsce również na produkty wykorzystujące do swojego działania energię słoneczną. Zgromadziliśmy je w jednej kategorii, aby ułatwić klientom ich znalezienie. Produkty LED – zasilane solarnie składają się z panelu słonecznego, akumulatora oraz diod LED. W naszym sklepie oferujemy lampki świąteczne wykorzystujące właśnie tę technologię, jak również lampki fasadowe LED. Są to produkty bezprzewodowe (niewymagające podłączenia zasilania 230V), dlatego panel słoneczny - cały produkt można ustawić nawet w dużym oddaleniu od domu, najlepiej tam gdzie znajduje się największa ilość światła słonecznego. Lampy fasadowe i świąteczne będą działać także po zmroku oraz w pochmurne dni, ponieważ panel słoneczny posiada możliwość kumulowania energii solarnej. Bateria słoneczna posiada specjalny czujnik, który włącza automatycznie lampki po zapadnięciu zmroku.

    

     Lampki LED – zasilane solarnie mogą być wyposażone w technologię RGB, która pozwala na zmianę barwy światła za pomocą odpowiedniego sterownika. Dzięki temu w domu lub w ogrodzie można wprowadzić prawdziwie świąteczny nastrój. Sterownik RGB może również służyć do zdalnego włączania i wyłączania lampek.

 

    Ich moc jest niewielka, ale dzięki wykorzystaniu technologii LED lampki dają mocne światło przy minimalnym poborze energii elektrycznej. Moc lampek np 2,5W odpowiada mocy 40W tradycyjnej żarówki, więc zastąpienie starego urządzenia nowoczesnymi lampkami daje wymierne korzyści w postaci oszczędności energii. Zastosowane diody LED należą do wyjątkowo trwałych, dlatego można mieć pewność, że lampek nie będzie trzeba przez długi czas wymieniać.

 

     Lampki świąteczne LED – zasilane solarnie mogą mieć dwojakie zastosowanie. W okresie Bożego Narodzenia można je umieścić na choince lub ozdobić nimi fasadę domu lub drzewa w ogrodzie – produkt został wykonany z wytrzymałych materiałów, więc będzie działał bezawaryjnie także w czasie mrozu i niekorzystnych warunków pogodowych. Jakość lampek została potwierdzona gwarancją.

  • moc żarówki LED
  • moc odpowiednika żarowego lub fluorescencyjnego
  • roczna wartość energii zaoszczędzona dzięki wymianie tradycyjnej żarówki na odpowiednik LED
  Pozostałe
  PROMOCJA
  Solarny reflektor ogrodowy LED 0.33W 600mAh PROMOCJA - OSTATNIE SZTUKI

  Solarny reflektor ogrodowy LED 0.33W 600mAh PROMOCJA - OSTATNIE SZTUKI

  Cena brutto:

  Stara cena brutto 81,78 zł

  Cena promocyjna: Cena netto 46,54 zł Cena brutto 57,24 zł

 • Zabawka drewniana solarna - samolot Avatar

  Zabawka drewniana solarna - samolot Avatar

  Cena brutto:
  Cena netto 37,94 zł Cena brutto 46,67 zł
 • Zabawka drewniana solarna - Młyn Wodny

  Zabawka drewniana solarna - Młyn Wodny

  Cena brutto:
  Cena netto 28,59 zł Cena brutto 35,17 zł

15 produkt(ów)

na stronę

Ustaw kierunek malejący